Szczegóły oferty

Chotomów

Chotomów

Dom - sprzedaż 1 150 000 PLN 10 952,38PLN/m2
105 m2  Pokoje: 5 2009 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferuję wygodny , zadbany dom parterowy w Starej Olszewnicy . W bryle budynku jest garaż i obok wiata garażowa. Dodatkowe 3 miejsca do parkowania są na terenie posesji przy bramie. Dom jest kryty dachówką, z frontu ma zadaszony ganek z wejściem , z tyłu budynku znajduje się taras na parterze. Ogrzewanie domu gazowe z alternatywą ogrzewania z płaszcza wodnego od kominka. Na dachu solary do ciepłej wody .

Parter stanowi : wiatrołap /4m2/, kotłownia, przedpokój , salon /widok na lasek/ z kuchnią / ok.38m2/, 2 pokoje po 11,5m2, łazienka /6,5m2/ , WC /1,5m2/. Jest przejście do garażu. W salonie jest kominek.
Poddasze jest zaadaptowane na 2 duże pokoje z dużą garderobą oraz łazienką.
Ogród jest zadbany, z altanką, ogrodowa zieleń ma nawilżanie wodą deszczową. Front działki jest ogrodzony drewnianym parkanem z bramą /na pilota /, z pozostałych boków - siatką. Wzdłuż asfaltowej drogi jest nowy chodnik z kostki , a sama droga nie jest zbyt uczęszczana. W sąsiedztwie jest dużo nowych domów , w pobliżu znajduje się market Dino , pizzeria oraz przystanek autobusowy komunikacji lokalnej / do stacji Chotomów 3 km./

Dom jest bardzo zadbany, wygodny i nie wymaga żadnych nakładów.

Teresa Gronet

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).