Szczegóły oferty

Lipków

Lipków

Dom - sprzedaż 1 550 000 PLN 6 200PLN/m 2
250 m2  Pokoje: 6 2018 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!!
Wolnostojący dom jednorodzinny na kameralnym osiedlu położonym w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego.

Dom zaprojektowany w tradycyjnej technologii, ściany zewnętrzne : pustak ceramiczny, ocieplenie Porotherm, elewacja z cegły klinkierowej. Okna i drzwi drewniane, drzwi wejściowe antywłamaniowe.
Układ funkcjonalny poszczególnych kondygnacji kształtuje się następująco: na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny połączony funkcjonalnie z kuchnią/ z możliwością zamknięcia kuchni/ oraz drugi pokój / gościnny, gabinet itp/.
Pomieszczenia gospodarcze na parterze to : WC, schowek (pralnia), pomieszczenie techniczne z kotłownią .
Poddasze zostało podzielone w prosty i ekonomiczny sposób na 4 nieduże sypialnie, łazienkę oraz tzw. sypialnię małżeńską z własną łazienką.
Od frontu garaż na dwa samochody
Ogrzewanie , ciepła woda - piec dwufunkcyjny.
Położenie osiedla gwarantuje łatwe i szybkie połączenie z Centrum Warszawy, do którego mamy zaledwie 17 km a 8 kilometrów do granicy Warszawy. Dogodny dojazd zarówno na północ jaki i południe Stolicy zapewnia obwodnica S8 i S2. W najbliższej okolicy znajdziemy wszystkie obiekty, które gwarantują mieszkańcom komfort w codziennym życiu. Sklepy lokalne, w tym sklepy ze zdrową żywnością, oraz duże sklepy sieciowe. Lipków to miejsce przyjazne również najmłodszym, znajdują się tutaj żłobki, przedszkola, oraz liczne szkoły, zarówno te publiczne jak i prywatne.
Polecam!!

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).