Szczegóły oferty

Warszawa, Żoliborz

Warszawa, Żoliborz

Dom - sprzedaż 2 190 000 PLN 8 264,15PLN/m2
265 m2  Pokoje: 7 2002 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 265 m2 w zabudowie szeregowej.

Dom znajduje się na Żoliborzu w bliskiej odległości od Metra przy Placu Wilsona i Metra Marymont. Bardzo dobra lokalizacja: do centrum kilka minut metrem, kilkanaście autobusem lub tramwajem. Dobry wyjazd na trasę S8 i Wisłostradę.
W pobliżu znajdują się tereny zielone w postaci skwerów i parków, obiekty sportowe, basen, szkoły, przedszkola, bazar itd.
Spokojna okolica. Bezpośrednie sąsiedztwo to zabudowa szeregowa i jednorodzinna.

Dom składa się z 2,5 kondygnacji oraz piwnicy. W domu jest 5 sypialni (od 24 m2 do 10 m2), salon z kominkiem , kuchnia, jadalnia, dwie łazienki, toaleta, sauna, pomieszczenie gospodarcze, garaż, taras z ogródkiem od zachodniej strony.
Dom został wybudowany w 1998 roku w tradycyjnej technologii: z pełnej cegły, z żelbetowymi schodami, dachem z ocynkowaną blachodachówką. Schody wykończono drewnem i kutymi balustradami. Na podłogach w pokojach położono parkiet.

Dom bardzo ciekawy, ze względu na układ, z półpiętrami, antresolami i dużą ilością światła.
Polecam dla dużej lub wielopokoleniowej rodziny.

Barbara Rawińska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).