Szczegóły oferty

Warszawa, Bemowo

Warszawa, Bemowo

Dom - sprzedaż 1 670 000 PLN 25 692,31PLN/m2
65 m2  Pokoje: 3 1936 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Jedno z najbardziej czarujących miejsc Warszawy.
Dzielnica położona na uboczu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Osiedle powstało w latach 20 z inicjatywy Ignacego Boernera, ówczesnego ministra poczty i telegrafów. W latach 30 zbudowano tzw. kolonię, poza pocztowcami zamieszkiwali tu również zasłużeni obywatele w walce o niepodległość. Miejsce od zawsze miało swój urok i styl.

Nieruchomość położona w najładniejszej części, bo sąsiadująca z lasem. Uliczka cicha i urokliwa.
Dom drewniany z lat 30 z bali żywicznych sosnowych 10x20. Dom do kapitalnego remontu i ewentualnej rozbudowy. Na działce garaż wolnostojący.

Nieruchomość ujęta w gminnej ewidencji zabytków jak zresztą cały ten teren, co oznacza konieczność dokonywania uzgodnień i pozwoleń na budowę/ rozbiórkę z konserwatorem zabytków, jak również upoważnia do występowania o dofinansowanie ewentualnych prac przy obiekcie.

Możliwości aranżacyjne na działce istnieją, a otoczenie pokazuje jak piękne nieruchomości powstają nie tylko drewniane, ale i murowane z elementami dekoracyjnymi drewnianymi.

Działka ładnie utrzymana z nasadzeniami, dająca możliwości aranżacyjne terenu.

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).