Szczegóły oferty

Kazimierów

Kazimierów

Działka - sprzedaż 325 000 PLN 271,29PLN/m2
 / 1198 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Działka budowlana w Halinowie - dzielnica Kazimierów. Usytuowana na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka graniczy z cichą lokalną drogą na długości 25 m. W okolicy ekskluzywne domy jednorodzinne - nowa, niska zabudowa. Działka ogrodzona z dwóch stron. Kształt prostokąta o wymiarach 25m x 49m.
Działka zalesiona w granicach drzewami 15 letnimi: modrzew, sosna, brzoza, częściowo ogrodzona. Dojazd asfaltowy. Media: prąd, woda, telefon, internet.
Gaz i kanalizacja w ulicy.
Do stacji PKP- 2,5 km tyle samo do miejskiego czerwonego autobusu, do centrum Halinowa 1.5 km. odległość z działki do Pałacu Kultury 27 km.
W Halinowie - pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, apteki, sklepy, ośrodek zdrowia, policja, kościół.
Lokalizacja oferty

Małgorzata Popławska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).