Szczegóły oferty

Warszawa, Bielany, ul. Stanisława Przybyszewskiego

Warszawa, Bielany, ul. Stanisława Przybyszewskiego

Mieszkanie - sprzedaż 770 000 PLN 15 714,29PLN/m2
49 m2  Pokoje: 3 1950 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe piękne trzypokojowe mieszkanie na I piętrze w I piętrowej przedwojennej klimatycznej kamienicy z uzytkowym strychem na Starych Bielanach. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni,łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Duże okna z trzech stron oraz wysokość pomieszczeń ok. 290 cm powodują, że mieszkanie jest przestronne i dobrze doświetlone.
Budynek położony jest przy ul Przybyszewskiego na Starych Bielanach. Stare Bielany to zielona willowa dzielnica Warszawy dobrze skomunikowana z innymi dzielnicami. W pobliżu metro (Stare Bielany), niedaleko do linii tramwajowych i autobusowych. Dobry wyjazd z Warszawy trasą 7 lub S8 (ok 2 km). W niedalekiej odległości Las Bielański, Szpital Bielański, AWF, kilka szkół i przedszkoli, kawiarenek, małych lokalnych sklepików itp
Lokalizacja oferty

Agnieszka Wąsowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).