Szczegóły oferty

Warszawa, Białołęka, ul. Odkryta

Warszawa, Białołęka, ul. Odkryta

Mieszkanie - sprzedaż 430 000 PLN 10 000PLN/m2
43 m2  Pokoje: 2 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Mieszkanie dwupokojowe na cichym osiedlu nad Wisłą. Mieszkanie jest funkcjonalne, z oddzielną kuchnią i balkonem. W budynkujest duża winda i własna kotłownia. Mieszkanie jest rozkładowe, okna wychodzą na tereny zielone nad Wisłą. Okna i drzwi są antywłamaniowe i posiadają antywłamaniowe rolety. Na podłogach w pokojach jest ułożony solidny parkiet, w kuchni oraz w łazience jest terakota. W mieszkaniu jest świeżo odmalowany duży pokój. W mieszkaniu pozostają szafy na wymiar w pokoju, przedpokoju, łazience oraz pralka.
Mieszkanie jest słoneczne, zlokalizowane na cichym osiedlu. Blisko do przystanku tramwajowego i autobusowego. Widok na las i o krok do wału wiślanego . W pobliżu jest szkoła, przedszkole oraz złobek. Na osiedlu nie brakuje miejsc parkingowych.
Czynsz wynosi 500 zł.
Lokalizacja oferty

Teresa Gronet

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).