Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Kredytowa

Warszawa, Śródmieście, ul. Kredytowa

Mieszkanie - sprzedaż 850 000 PLN 15 602,06PLN/m2
54.48 m2  Pokoje: 2 1950 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
W samym sercu Warszawy w otoczeniu zieleni i starych kamienic pod adresem Kredytowa, znajduje się 2 pokojowe mieszkanie.
Idealny rozkład z oddzielną kuchnią z oknem, na dwie strony świata z dużą loggią.
Na podłogach stare, dębowe parkiety. Terakota w kuchni i łazience. Mieszkanie posiada wiele możliwości aranżacyjnych ze względu na ściany działowe, łatwe do usunięcia. Można zyskać bardzo dużą powierzchnię dzienną z zachowaniem zacisznej, chłodnej sypialni ze względu na jej położenie płn-wschodnie. Są też szafy wnękowe i pawlacz.
Budynek z lat 50tych, w bardzo dobrym stanie. Klatka schodowa odnowiona reprezentacyjna, jasna, widać zadrzewiony skwer podwórka. Nowa cicha winda.

Uwaga!!! Jest możliwość parkowania na podwórku. Właściciel posiadał będzie pilota do wjazdu.
Lokalizacja oferty

Barbara Rawińska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).