Szczegóły oferty

Warszawa, Bielany, ul. Pabla Nerudy

Warszawa, Bielany, ul. Pabla Nerudy

Mieszkanie - wynajem 3 600 PLN 78,95PLN/m2
45.6 m2  Pokoje: 2 1985 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Bielany, jedna z lepszych dzielnic Warszawy. Spokojna i zielona. Dobrze skomunikowana.
Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną, widna kuchnią, po generalnym remoncie. Wymieniono całą instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Wymieniono na nowe podłogi, okna i nowe drzwi wewnętrzne,
Mieszkanie zostało wyposażone w cały niezbędny sprzęt AGD, nową, pachnącą świeżością kuchnię w białym kolorze. Nowe sprzęty jeszcze nie używane. Najemca, który zdecyduje pierwszy będzie tą osobą, która zamieszka w tym świeżo wyremontowanym mieszkaniu. W czynszu zawarta jest woda, ciepła i zimna, ogrzewanie, gaz, śmieci. Jedyna dodatkowa opłata to prąd w/g zużycia.
Blok mieszkalny, który był niedawno odnowiony i ocieplony jest bardzo dobrze usytuowany, wśród parku osiedlowego ze strumyczkiem, wszędzie cicho i zielono.
Nieopodal duży sklep spożywczy Leclerk, bazarek, szkoła, przedszkole, Przychodnia
Do centrum jedziemy tramwajem, autobusem, przesiadka do metra lub pieszo przez Wolumen do metra ok.15 minut.
Wynajmujący doposaży mieszkanie w niezbędne meble na życzenie.
Parkowanie bez problemu na osiedlowych parkingach.
Lokalizacja oferty

Barbara Rawińska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).