Szczegóły oferty

Chotomów

Chotomów

Dom - sprzedaż 799 000 PLN 6 443,55PLN/m2
124 m2  Pokoje: 4 2022 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferuję połowę bliźniaka z wiatą garażową oraz garażem w bryle budynku. Dom jest w stanie developerskim, 2 poziomy, dachówka , wszystkie media doprowadzone wraz z wodociągiem i kanalizacją. Jest zlokalizowany w cichej uliczce, w otoczeniu nowych domów, w bliskiej odległości do stacji kolejowej 500m i autobusu PKS. Do lasu jest 500 metrów.

PARTER stanowi: salon z otwarta kuchnią / 34 m2 ekspozycja południowo-zachodnia/, z wyprowadzeniem kominka, hol, łazienka / 4 m2 /, garderoba. Garaż 16,5 m2.

I PIĘTRO: 3 pokoje /15,7 m2; 13,7m2; 11,5m2/ , pomieszczenie gospodarcze na piec gazowy i pralnię , łazienka , duży balkon z wyjściem z obu sypialni.

Strop i więźba ocieplone zostały wełną mineralną / 25 cm./. Powierzchnia strychu umożliwia wykonanie na nim dodatkowych pomieszczeń gospodarczych.
Budynek został wzniesiony z Porotermu , ocieplony 15 cm styropianu. Zaprojektowano ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach za wyjątkiem pokoi, gdzie zostaną zamontowane kaloryfery. W budynku istnieje instalacja antenowa i alarmowa.
Nieruchomość jest ogrodzona z bramą przesuwną , przystosowaną do zamontowania silnika.
Wodociąg i kanalizacja są świeżo ukończone i czekają na wykonanie przyłączy.
To Idealna nieruchomość do wykończenia według własnego gustu. Zapewnia spokój , miłe sąsiedztwo i dogodny dojazd do głównej trasy drogą z kostki brukowej. Bardzo polecam !!!

Teresa Gronet

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).