Szczegóły oferty

Dąbrowa Chotomowska

Dąbrowa Chotomowska

Dom - sprzedaż 780 000 PLN 4 875PLN/m2
160 m2  Pokoje: 5 2007 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Chotomowa. Okolica jest bardzo spokojna , cicha, teren wokół uporządkowany . Parter stanowi salon, 2 pokoje , kuchnia , łazienka i spiżarnia. Parter całkowicie wykończony i zamieszkały. Na poddaszu użytkowym są 2 pokoje do wykończenia plus łazienka. Wykonane są wylewki i pozostaje jedynie ułożenie podłóg, w łazience kafelków. Działka jest ogrodzona.
Droga dojazdowa do domu najpierw z kostki Bauma, następnie 200 m utwardzona o szerokości 9m, ma świeżo wykonaną instalację wodociągową i kanalizacyjną. Na działce są nasadzenia z krzewów wzdłuż ogrodzenia. Wokół istnieje nowa rzadka zabudowa, do autobusu miejscowego jest 800 m. Do najbliższego sklepu 900m. Do kolei podmiejskiej ok.1km w kierunku Modlina i lotniska.

Teresa Gronet

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).