Szczegóły oferty

Serock

Serock

Dom - sprzedaż 846 000 PLN 4 360,82PLN/m2
194 m2  Pokoje: 6 2021 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Serock, spokojna okolica niedaleko Centrum miasta, dobry dojazd do trasy wylotowej.
Połowa domu bliźniaczego, stan deweloperski. Można aranżować dowolnie.
Wygodny dom mieszkalny dla rodziny, ciekawy i funkcjonalny układ pomieszczeń. Dom budowany metodą tradycyjną i solidnie. Dom jako 1/2 części domu posiada własny wjazd na posesję, własne media, własną część ogrodu a teren jest ogrodzony.
Parter to: wiatrołap, garaż z kotłownią, hall, łazienka oraz przestronny salon z kuchnią i spiżarką oraz wyjściem na taras i do ogrodu.
Schody zabiegowe na górę.
Piętro to: 2 sypialnie, garderoba, suszarnia, łazienka, oraz ok 20m2 pomieszczenie nad garażem o zróżnicowanej wysokości (spadki) ale jest możliwe zamontowanie 2 okien dachowych co dobrze doświetli to pomieszczenie które może być wykorzystane dowolnie. .
Cena do negocjacji dla poważnych klientów.
Jest możliwy zakup całości, 2 część domu jest wykończona i zamieszkała jedynie pozostaje domówić cenę za całość z właścicielem

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).