Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Bagno

Warszawa, Śródmieście, ul. Bagno

Mieszkanie - wynajem 6 200 PLN 99,95PLN/m2
62.03 m2  Pokoje: 2 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
APARTAMENT w ATELIER RESIDENCE, wykończony w najwyższym standardzie dla wymagającego klienta.

Salon(m.in.: sofa marki comforty - model Badu, system muzyczny Bose Lifestyle) połączony z otwartą kuchnią (w pełni umeblowana i wyposażona – m.in.: wyspa z granitowym blatem i zlewem, lodówka do wina, bateria Dornbracht, piekarnik Smeg ).
Sypialnia m.in.: białe, drewniane żaluzje, łóżko kontynentalne marki Jensen, lampy marki Gras. Przestronna i wygodna garderoba z pralką, łazienka z prysznicem (granitowe ściany i umywalka), oddzielna toaleta dla gości. Taras z widokiem na Pałac Kultury.
Do apartamentu przynależy miejsce w garażu podziemnym.
Całodobowa recepcja, eleganckie korytarze typu hotelowego z wykładzinami dywanowymi, drewnem i marmurem. Wideodomofon, instalacja alarmowa. Widok na Park i Pałac Kultury. Apartamentowiec jest zlokalizowany 100 m od skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, a jednocześnie jest tu cicho i spokojnie. Pod oknami zieleń. Do stacji metra jest około 100 metrów. Do Parku Saskiego jest około 300 metrów. W pobliżu znajduje się wiele restauracji, pubów. Kaucja dwumiesięczna.
Lokalizacja oferty

Agata Krakowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).