Szczegóły oferty

Warszawa, Bielany, ul. Marii Jasnorzewskiej

Warszawa, Bielany, ul. Marii Jasnorzewskiej

Mieszkanie - sprzedaż 420 000 PLN 9 210,53PLN/m 2
45.6 m2  Pokoje: 2 1959 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 składa się z dwóch pokoi (18,5 m2 oraz 13 m2), widnej kuchni (7,2 m2), przedpokoju, łazienki i loggi.
Większy pokój ma ciekawy układ w kształcie litery L. co sprawia, że pomieszczenie można zaraanżować na wiele sposób np. wydzielić część dzienną i sypialną. Trzy duże okna balkonowe oraz podwójne zwykłe okno sprawiają, że pomieszczenie jest bardzo jasne i słoneczne.
W pokoju znajduje się ponadto duża szafa wnękowa oraz pojemny pawlacz nad drzwiami. Do tego pokoju przylega przestronna (6,6 m2) loggia usytuowana obok korony pięknej lipy, nad kameralnymi ogródkami (brak domu naprzeciwko, perspektywa na zielone podwórze).
Idealne miejsce na relaks po dniu pracy (a jednocześnie pomieści rowery, suszarkę na pranie itp).

Mniejszy pokój również posiada wnękę, która jest doskonałym miejscem na łóżko lub dużą szafę. Okno wychodzi na stronę zachodnią, dzięki czemu pomieszczenie jest jasne do godzin wieczornych (a jednocześnie niskie słońce nie razi, bo chowa się za blok naprzeciwko). Za oknami podwórze i dorodny kasztan.
Mieszkanie jest dwustronne, z wystawą okien na wschód i południe.

Kuchnia jest widna, w jasnej zabudowie w dobrym stanie. Szafki oraz blaty wzdłuż obu ścian sprawiają, że bardzo dużo jest przestrzeni do pracy kuchennej, a szafki górne i dolne bardzo wiele pomieszczą.
Łazienka wymaga remontu, co pozostawia dowolność jej aranżacji. Obecnie znajduje się w niej prysznic, lecz wanna również się w niej zmieści.
Przedpokój oraz pokoje wyłożone są parkietem drewnianym, który nadaje mieszkaniu dodatkowego uroku. W przedpokoju znajduje się niewielka szafa wnękowa (na buty itp.) oraz duży pawlacz.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (ok. 1,5 m2).

Mieszkanie usytuowane jest na (ostatnim) piętrze ceglanego, powojennego bloku (z roku 1959). Blok jest ocieplony i regularnie modernizowany (wymiana dachu, a także instalacji, remont balkonu i części wspólnych; w ostatnim roku wymiana drzwi do klatki). Dom położony jest na uboczu (żadne okno nie wychodzi bezpośrednio na ulicę), wśród starej zabudowy powojennej, z zachowaną dużą ilością zieleni i przestrzeni między budynkami. Jednocześnie zachowana jest bliskość do metra (2 minuty pieszo do stacji Słodowiec), a także przystanków autobusowych przy Żeromskiego i tramwajonych przy Marymonckiej. Okolica jest bardzo spokojna; ponadto osiedle jest monitorowane, co dodatkowo zwiększa jego bezpieczeństwo.
W okolicy kilka parków (m. in. Herberta, Kaskada, Olszyna), 15 minut spacerem znajduje się Las Bielański. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, liczne sklepy (kilka osiedlowych tuż pod blokiem), apteki, Szpital Bielański, policja oraz uczelnie AWF oraz UKSW.
ZAPRASZAM

Renata Burkacka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).