Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie - sprzedaż 1 299 000 PLN 12 550,72PLN/m 2
103.5 m2  Pokoje: 4 2009 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Penthouse o powierzchni 103,5 m²
Salon połączony z kuchnią, trzy sypialnie, dwie łazienki oraz hol. Atutem mieszkania jest zagospodarowany taras na dachu budynku od strony południowej, o powierzchni ponad 50 m², w części wyłożony drewnem, z dużą markizą i kącikiem grillowym. Okna drewniane. Do mieszkania należy przestronna, 5 m² komórka. Tylko dwa lokale na piętrze, dwie windy, w tym towarowa.
Istnieje możliwość dokupienia podwójnego miejsca parkingowego w przyziemiu budynku tuż obok windy za cenę 120 tysięcy złotych.
Mieszkanie zlokalizowane jest blisko Saskiej Kępy, u zbiegu ulic Grenadierów i Fundamentowej. Świetna lokalizacja i komunikacja.
Budynek, Villa Avanti, to inwestycja Marvipolu, o podwyższonym standardzie, z pełnym przeszkleniem klatki schodowej, z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. 33 apartamenty, dwa wejścia do budynku.

Penthouse zaprojektowano przestrzennie, w eleganckiej kolorystyce, w nawiązaniu do klimatu śródziemnomorskich, czy prowansalskich domów. Meble w zabudowie wykonano na zamówienie, a zastosowane materiały wykończeniowe są najwyższej jakości. Podłogi z dębowej, olejowanej, postarzanej deski Chapel. W sypialniach wykładzina dywanowa napinana, w kuchni i łazienkach hiszpańska ceramika Vives, armatura Villeroy&Boch.

W bezpośredniej odległości znajdują się parki, przedszkole, szkoły, przychodnia, sklepy, restauracje.
Lokalizacja oferty

Małgorzata Popławska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).