Szczegóły oferty

Anielin

Anielin

Działka - sprzedaż 90 000 PLN 75PLN/m 2
 / 1200 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Działka znajduje się w powiecie płońskim, na terenie gminy Nowe Miasto. Położona w odległości 60 km od centrum Warszawy.

Działka usytuowana na terenie płaskim, zadbana, porośnięta młodymi sosnami i w ostrej granicy młodymi drzewkami liściastymi. Dojazd drogą gminną i wewnętrzną (wpisana służebność, prawo przejazdu i przechodu na rzecz każdoczesnego właściciela). Na sąsiednich działkach zbudowano domy jednorodzinne, całoroczne i rekreacyjne. Bardzo przyjazna gmina. Jest uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego dla tego rejonu.

Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu, budowlana. Można zbudować dom parterowy, z poddaszem użytkowym i spadzistym dachem, o kącie nachylenia 35 stopni. Powierzchnia zabudowy około 20%, powierzchnia biologicznie czynna 70-80%. Działka uzbrojona. Doprowadzona woda miejska, prąd w ostrej granicy. Ogrodzona, z furtką i bramą wjazdową. Dodatkowo w cenie 400 sztuk suporexu i materiały do budowy widoczne na zdjęciach.

Wspaniałe położenie, malownicze tereny spacerowe i rekreacyjne. Spokojne sąsiedztwo, duża prywatność działek.
Enklawa ciszy i spokoju, bajeczna i sielska mazowiecka wieś. Krystalicznie czyste powietrze.

Tereny lęgowe dzikiego ptactwa. Latem po łąkach, wokół działki spacerują bociany. Jesienią drzewa pokrywają się pięknymi barwami. Można tu spotkać dziki, sarny, bobry i zające. 2000m dalej Zalew Nowomiejski, do którego wpływa, naturalnie meandrująca wśród łąk i lasów rzeka Sona, znana z pięknej linii brzegowej, będąca rajem dla wędkarzy. Tam gdzie wpływa Sona, zbudowano tamę. Akwen ma wydłużony kształt, przy czym plaża i tereny rekreacyjne znajdują się po jego lewej stronie; tutaj też zaprojektowano parking, deptak spacerowy i ścieżkę rowerową.

Unikatowe miejsce, bogata flora i fauna, obszary wody otoczone zielenią. Idealne warunki sprzyjające rozwojowi rekreacji i wypoczynku. Świetne miejsce dla osób ceniących spokój, jak i dla tych, którzy uwielbiają sporty wodne, zbieranie grzybów i jagód, wędkarstwo.

W odległości kilku km Nowe Miasto z bogatą ofertą artykułów spożywczych i przemysłowych w sklepach.

Zapraszam na prezentację nieruchomości nie tylko miłośników wody i natury, wędkarzy, czy grzybiarzy... ale także tych, którzy szukają spokojnego i pięknego miejsca do zamieszkania. Zdecydowanie warto !!

Małgorzata Popławska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).