Szczegóły oferty

Grzebowilk

Grzebowilk

Dom - sprzedaż 549 000 PLN 2 745PLN/m 2
200 m2  Pokoje: 5 2011 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferujemy na sprzedaż dom murowany z 2011 roku o powierzchni użytkowej ok. 150 m2 na działce o powierzchni 752 m2. Dom składa się z parteru, pierwszego piętra oraz poddasza. Na parterze znajduje się obszerny salon z ozdobną tzw. kozą połączony z kuchnią i jadalnią o łącznej powierzchni 37 m2 oraz pokój 13 m2, łazienka, wiatrołap, hol, kotłownia, garaż i taras. Na pierwszym piętrze są trzy sypialnie (jedna z balkonem), łazienka, garderoba i hol. Poddasze użytkowane jest jako pomieszczenie gospodarcze.

Budynek posiada ogrzewanie gazowe (piec gazowy jednofunkcyjny Buderus Logamax z zasobnikiem, grzejniki, w łazienkach zamontowane jest także ogrzewanie podłogowe - maty elektryczne), wodę z wodociągu miejskiego, szczelne szambo.
Istnieje okablowanie pod instalację domofonową, alarmową, tv kablową i telefoniczną.

We wszystkich sypialniach i komunikacji na piętrze podłoga zrobiona jest z ekologicznej deski bambusowej, a schody z drzewa dębowego.

W odległości ok 1 km od osiedla znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, dwa sklepy czynne 7 dni w tygodniu, hala sportowa z boiskiem do siatkówki, tenisa i scena teatralna dostępne dla wszystkich mieszkańców oraz boisko do piłki nożnej, plac zabaw, kościół i przystanek autobusowy. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości to osiedla domów jednorodzinnych.
W okolicy znajduje się las i stawy rybne. Cicha, czysta i spokojna okolica. Do granic Warszawy ok. 15 minut samochodem.

Agnieszka Wąsowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).