Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Grzybowska

Warszawa, Śródmieście, ul. Grzybowska

Mieszkanie - wynajem 2 600 PLN 54,17PLN/m 2
48 m2  Pokoje: 3 1971 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Mieszkanie przy ul. Grzybowskiej. 2 sypialnie , pokój dzienny połączony z kuchnią. Mieszkanie po remoncie w 2013 r. Mieszkanie znajduje się na 15 - ostatnim piętrze. Jest klimatyzacja. Do mieszkania przynależy piwnica.
Blok wybudowano w 1971 r., został wyremontowany i jest utrzymany w dobrym stanie. 4 nowe windy, kiosk-portiernia, domofon.
Nabywca może wynająć od spółdzielni miejsce parkingowe na parkingu znajdującym się bezpośrednio przy bloku w cenie 180 zł./miesiąc.
Mieszkanie znajduje się w samym centrum Warszawy, pomiędzy rondem ONZ a Placem Grzybowskim, 10 minut pieszo od dworca centralnego - w pobliżu wszelkich atrakcji w centrum Warszawy.

Zapraszam
Lokalizacja oferty

Anna Wróbel

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).