Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Konstruktorska

Warszawa, Mokotów, ul. Konstruktorska

Mieszkanie - sprzedaż 772 000 PLN 13 985,51PLN/m2
55.2 m2  2015 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia (m.in. kuchnia na wymiar, parkiet dębowy, drewniane sięgające do podłogi okna) oraz części wspólnych (np. naturalny kamień, drewno).
Mieszkanie znajduje się na strzeżonym, nowoczesnym osiedlu przy ulicy Konstruktorskiej (Warszawa, Mokotów). Zlokalizowane jest na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą.
Osiedle zostało oddane w 2015 przez Echo Investment - projekt Kuryłowicz & Associates. Jest ono usytuowane w cichej, mieszkalnej okolicy Służewca Przemysłowego w sąsiedztwie głównych arterii miasta – ul. Marynarskiej i Wołoskiej. Dobrze zagospodarowana przestrzeń miejska – w okolicy znajdują się: sklepy, apteki, przedszkole, szkoła, kluby fitness, przychodnia, park, restauracje. Rozwinięta komunikacja publiczna – 4 przystanki autobusowe od metra Wierzbno, w okolicy stacja Verturilo i ścieżki rowerowe. Doskonałe połączenie kolejowe z lotniskiem Okęcie (3 min) i Dworcem Zachodnim (18 min). OFERTA WARTA POLECENIA!
Lokalizacja oferty

Teresa Gronet

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).