Szczegóły oferty

Czosnów

Czosnów

Obiekt - sprzedaż 2 480 000 PLN 5 061,22PLN/m2
490 m2  Pokoje: 30 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Dom opieki czynnie działający prowadzony przez doświadczone pielęgniarki.Sprzedaż dotyczy całego przedsiębiorstwa czynnie działającego. . Budynek przystosowany i zaprojektowany pod tę konkretną działalność, pozbawiony jest barier architektonicznych. Z każdego pokoju jest wyjście do pięknego ogrodu, gdzie mieszkańcy chętnie wypoczywają.Pokoje wyposażone w łóżka szpitalne oraz tapczany. Ilość pensjonariuszy to 34 osób zakwaterowanych w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami. Wszystko dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Właściciele posiadają zgody na wszelkie zgody na prowadzenie takiej działalność zgodnie z przepisami prawa, zgoda wojewody, Sanepid, pożarowe, itp. Pokoje usytuowana na parterze, część administracyjna na piętrze. Tam również magazyny, kuchnia własna, pralnia, gabinet zabiegowy, itp.
Ogród pięknie zagospodarowany i utrzymany z częścią wypoczynkowo- rekreacyjną.
Pełne obłożenie obiektu oraz lista oczekujących na miejsce. Dom posiada bardzo dobrą opinię, prowadzony profesjonalnie prze wykwalifikowany personel pracujący wiele lat.

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).