Szczegóły oferty

Warszawa, Wilanów, ul. Sarmacka

Warszawa, Wilanów, ul. Sarmacka

Mieszkanie - sprzedaż 1 135 000 PLN 10 509,26PLN/m2
108 m2  Pokoje: 4 2006 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Miasteczko Wilanów, tzw dobra część Miasteczka, gdzie wszystko dookoła jest zadbane i zagospodarowane. Duża ilośc zieleni wokół dodaje uroku i dobrego klimatu.
Wysoki standard developerski budynku, elegancka klatka, dobre i przestronne windy, ładne wewnętrzne patio oraz budynki sąsiednie również w dobrym standardzie.
Osobne wejście dla mieszkańców budynku z klatki na wewnętrzne patio z zamknietym placem zabaw dla dzieci.

Mieszkanie przestronne z otwartą częścią dzienną połączoną z kuchnią. Obok gabinet do pracy. A w dalszej części mieszkania sypialne z gaderobą i łazienką kolejną.
Zadaszony balkon wychądzący na cichą uliczkę. Mieszkanie rozkładowe do własnej aranżacji a posiada możliwości aranżacyjne i warte zainteresowania.

Wystawa okien na 3 strony, salon i balkon na południowo-zachodnią, pozostałe pokoje strona zachodnia.

Mieszkane wysokie (ok 3m), dobrze doświetlone. Duże okna bardzo dobrej jakości.

Wygodne mieszkanie dla rodziny.

Oferta godna polecenia.
Zapraszam .
Lokalizacja oferty

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).