Szczegóły oferty

Warszawa, Ursus, ul. Bohaterów Warszawy

Warszawa, Ursus, ul. Bohaterów Warszawy

Mieszkanie - wynajem 1 690 PLN 45,38PLN/m2
37.24 m2  Pokoje: 1 2007 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
DO WYNAJMU OD DZISIAJ!!! przestronna kawalerka. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, oddzielnej widnej kuchni i łazienki z wanną, także widnej! oraz szerokiego holu, w którym jest szafa wnękowa na wymiar.
Mieszkanie jest CICHE!. Wszystkie okna oraz balkon wychodzą na wewnętrzne patio, z wystawą północną. Dodatkowo duże okna powodują, że mieszkanie jest widne a latem gwarantuje ucieczkę od skwaru. W oknach zamontowane są żaluzje. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w relatywnie nowym, zadbanym budynku z windą.
Przedmiotem wynajmu jest również miejsce postojowe w garażu podziemnym, do którego także dociera winda.
LOKALIZACJA nie może być lepsza: bardzo dobra infrastruktura miejska i usługowa starej części Ursusa, do dworca PKP/SKM Ursus ok 200 m. Dużo niskiej zabudowy i domów jednorodzinnych.
Miejsce postojowe JEST W CENIE wynajmu! Do czynszu najmu należy doliczyć miesięcznie dodatkowo czynsz administracyjny w wysokości 340 i zaliczki na media ( w zależności od zużycia ).
ODŚWIEŻENIE MIESZKANIA W UZGODNIENIU Z NOWYM NAJEMCĄ!
Lokalizacja oferty

Renata Burkacka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).