Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe, ul. Turbinowa

Warszawa, Praga-Południe, ul. Turbinowa

Mieszkanie - sprzedaż 490 000 PLN 10 350,65PLN/m2
47.34 m2  Pokoje: 2 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 47,34m2, na ostatnim 3 piętrze w kamienicy z lat 60-tych. Salon ma powierzchnię niespełna 20m2 oraz okna od strony południowej. Sypialnia i kuchnia mają okna od strony północnej, od strony podwórka. Sypialnia ma ponad 10m2 a kuchnia 8,5m2. W przedpokoju znajduje się szafa wnękowa oraz łazienka z wanną. 5 lat temu przeprowadzony został generalny remont łącznie z wymianą wszystkich kabli elektrycznych i nowym licznikiem z zabezpieczeniem przepięciowym. Prężnie działająca wspólnota w ostatnich latach wykonała następujące prace w budynku: zamontowano kamery, wyremontowano instalację elektryczną na klatkach, wymieniono piony kanalizacyjne, zmodernizowano instalację CO, wymieniono instalację gazową, zrobiono remont dachu, ocieplenie ścian zewnętrznych i stropodachu. W ramach części wspólnej użytkowana mała piwnica.
Bardzo dobra lokalizacja pomiędzy ul. Kinową, a Al. Stanów Zjednoczonych pomiędzy niskimi blokami i zielenią. Blisko do przystanków autobusowych kilku linii. W najbliższych latach w okolicy przy Rondzie Wiatraczna powstanie przystanek III linii metra.
Lokalizacja oferty

Agnieszka Wąsowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).