Szczegóły oferty

Warszawa, Bemowo

Warszawa, Bemowo

Dom - wynajem 4 900 PLN 32,67PLN/m2
150 m2  Pokoje: 5 1973 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferujemy na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej (pół bliźniaka) o powierzchni ponad 150 m2. Dom jest jednopiętrowy. Na I pietrze są 4 sypialne: dwie z balkonem od strony południowej z widokiem na ogród, dwie od strony północnej z widokiem na las oraz łazienka.
Na parterze jest salon z tarasem od strony południowej, oddzielna widna kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD, toaleta, hol i wiatrołap.
W piwnicy jako powierzchni dodatkowej, znajduje się pokój użytkowy, gospodarczy, spiżarnia, toaleta, pralnia z prysznicem oraz garaż. W piwnicy są okna.
Dom położony jest na osiedlu domów bliźniaczych przy mało ruchliwej ulicy w bezpośrednim sąsiedztwie lasu na Starym Bemowie.
W pobliżu znajduje się Wojskowa Akademia Techniczna, pętla tramwajowa i autobusowa, sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole itp. Do Trasy S8 ok. 2,5 km.
Polecam rodzinom z dziećmi. Dom nadaje się także pod działalność gospodarczą (biuro, usługi).
Kaucja do ustalenia.

Barbara Rawińska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).