Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Racławicka

Warszawa, Mokotów, ul. Racławicka

Mieszkanie - sprzedaż 765 000 PLN 15 937,50PLN/m2
48 m2  Pokoje: 2 1953 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa

Oferuję do sprzedazy wysokie mieszkanie po kapitalnym remoncie/4 lata temu/, blisko metra Racławicka. Obecnie składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią (28m2), komfortowej sypialni (17m2) i wygodnej łazienki (3,2m2). Zmieniono układ mieszkania– wyburzono ściany, wymieniono wszystkie instalacje, kaloryfery, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, wyremontowano łazienkę i kuchnię, położono gładzie. Dzięki oknom na dwie strony świata można szybko przewietrzyć mieszkanie.

Przestrzeń dzienna jest słoneczna i komfortowa(okna na zachód). Powstała z połączenia korytarza, dawnej sypialni i kuchni. Po wyburzeniu ścian odratowano dawny jesionowy parkiet i po jego ręcznym oczyszczeniu położono go ponownie. W kuchni udało się ocalić długie sosnowe deski podłogowe. W salonie jest też robiona na wymiar pojemna szeroka na dwa metry szafa. Okna są plastikowe, drewniane parapety, drzwi wejściowe antywłamaniowe . W kuchni znajdują się wszystkie potrzebne sprzęty: zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka w zabudowie.
Sypialnia ma okna na wschód.

Dawny salon. W tej części położono nowy jesionowy parkiet . Dzięki grubym murom i oknu wychodzącemu na wschód pokój nie nagrzewa się – co pozwala na komfortowy wypoczynek podczas największych upałów. Wielkość pokoju i duża liczba gniazdek elektrycznych pozwala na zmiany ustawień mebli.

Kompaktowa, ale dobrze rozplanowana łazienka (3,2m2) – z prysznicem 90 cm, umywalką 60 cm, geberitem i pralko-suszarką. Wyłożona hiszpańskimi kafelkami VIVES (glazura typu subway, biało-czarna terakota).

Mieszkanie doskonałą komunikację. Jest zlokalizowane blisko wejścia do metra Racławicka. W takiej samej odległości bazarek (pasaż Racławicka) ze świetnym zaopatrzeniem (m.in. świeże warzywa i owoce, pieczywo, mięso). Przy Al. Niepodległości liczne sklepy i punkty usługowe. Blisko do Parku Dreszera, Ogrodu Jordanowskiego. Wokół stare drzewa i przedwojenne wille, kultowe knajpki, restauracje i lodziarnie, blisko do obiektów kultury (kino Iluzjon, Teatr Nowy, Centrum Łowicka, świetne biblioteki, Sztukarnia).

W kamienicy działa prężnie wspólnota. 4 lata temu wyremontowano klatki schodowe, a 2 lata temu wymieniono piony kanalizacyjne. Czynsz wynosi ok. 600 zł (za dwie osoby, z zaliczkami na media). Mieszkanie własnościowe z KW. Grunty uregulowane. Do mieszkania przynależy piwnica.

Założenie mieszkaniowe Racławicka powstawało w latach 1953-56 według projektu Teodora Bursche, Aliny Supińskiej, Adama Stefanowskiego i Jerzego Zubrzyckiego. Wyróżnia się kameralną skalą domów, łącząc konwencję realizmu socjalistycznego ze stylistyką małomiasteczkowej architektury barokowej (strome dachy, okna mansardowe, przejazdy bramne).

Jeśli cenisz klimat Mokotowa, możliwość szybkiego dojazdu do różnych dzielnic miasta i chciałbyś zamieszkać bez konieczności robienia remontu – to nasza oferta może Cię zainteresować :)
Lokalizacja oferty

Teresa Gronet

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).