Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Iwicka

Warszawa, Mokotów, ul. Iwicka

Mieszkanie - sprzedaż 950 000 PLN 16 052,72PLN/m2
59.18 m2  Pokoje: 3 1953 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Trzy rozkładowe pokoje bez balkonu z oddzielną kuchnią w trakcie wykańczania. Dwa pokoje z ekspozycją południową od ulicy Iwickiej i wewnętrznej drogi, kuchnia i pokój ekspozycja północna od zielonego cichego podwórza. W połowie października odbędzie się montaż zabudowy kuchennej w odcieniu szarości ze sprzętem AGD ( płyta indukcyjna, zmywarka, zlew jednokomorowy z ociekaczem, mikrofala, duża lodówka), położenie paneli laminowanych w pokojach, montaż drzwi wewnętrznych biały kolor, zabudowa pawlacza oraz montaż szafy w przedpokoju. Zaplanowane wykończenie do końca października. Wymienione okna PCV, instalacja elektryczna trójfazowa, doprowadzone okablowanie tv, internet, odcięty gaz, wymieniona instalacja wod.kan. Wykończona łazienka z wanną, wc i umywalka, pralka indesit. Zrobiona podłoga w kuchni i przedpokoju gres polerowany w odcieniu szarości.
Budynek z cegły po wszystkich remontach zarządzany przez wspólnotę dom Polkowska. Czynsz administracyjny ok 700zł z zaliczkami na wodę i ogrzewaniem.
W okolicy w roku 2022 miasto planuje Ogrody Baczyńskiego. Park i ogród ze strefą relaksu i miejscem sąsiedzkich spotkań między ulicami Sielecką a Iwicką 47a
Projekt zakłada stworzenie zielonego skweru utworzonego z elementów sadów owocowych i ogrodu społecznościowego. Planowane są nowe nasadzenia drzew oraz stworzenie infrastruktury ogrodowej. Powstanie Ogrodów ma również na celu uczczenie setnej rocznicy urodzin zamieszkałego w okolicy Krzysztofa K. Baczyńskiego. Okolica imponuje bliskością parku Łazienki, parku Sieleckiego i innych.
Bardzo dobra komunikacja, do metra Politechnika 5min. autobusem z Gagarina. Szkoły, przedszkola żłobki, kościół, szpital pełna infrastruktura w pobliżu.
Zapraszam zainteresowanych na prezentację.
Lokalizacja oferty

Agata Krakowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).