Szczegóły oferty

Warszawa, Bielany

Warszawa, Bielany

Lokal - sprzedaż 1 600 000 PLN 9 441,20PLN/m 2
169.47 m2  1950 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Lokal komercyjny, z podpisaną umową najmu na czas nieokreślony, z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. W chwili obecnej w lokalu znajduje się mała kawiarnia wraz z pomieszczeniami biurowymi i dźwiękoszczelnymi salami na wynajem, z witryną. Działa od dwóch lat.

Sala konferencyjna do wynajęcia na godziny lub dowolny czas. Możliwość przeprowadzania szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych.
Prowadzone także wirtualne biuro, stanowiące nie tylko dogodny adres rejestracji firmy, ale również pełen pakiet obsługi biurowej – odbiór poczty, skanowanie dokumentów, pomoc w organizacji prawnej procesu zakładania firmy, projektowanie firmowego logo i wizytówek, usługi asystenckie.
Biuro Wirtualne Abonenci e-biura mają możliwość zarezerwowania i wynajęcia sali konferencyjnej przeznaczonych dla spotkań z klientami lub zespołem rozproszonym, warsztatom, szkoleniom.

Kawiarnia - miejsce relaksu lub pomysł na mniej oficjalne spotkanie z klientem. Możliwość zaopatrzenia spotkań, szkoleń i konferencji w zimne i ciepłe napoje oraz przekąski, bez konieczności wynajmu zewnętrznych usług cateringowych lub samodzielnego przygotowania.

Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w innych branżach.
Przeznaczenie, lokal gastronomiczny, biurowy, usługowy, handlowy - np. sklep spożywczo - monopolowy.

Lokal usytuowany na parterze i w piwnicy.
PARTER - 120 m2 - dwa pomieszczenia , wc oraz pomieszczenie biurowe.
PIWNICA - 50 m2 - 2 pomieszczenia ,wc. Lokal posiada dwie duże witryny od strony ulicy. Lokal po gruntownym remoncie w 2018 r. Wymienione zostały instalacje wodno-kanalizacyjne i energetyczna. Wstawiono nowe okna i drzwi.

CENA NETTO, należy doliczyć VAT

Przychód netto - 11 500 zł
czynsz - 1500 zł (płaci najemca) woda, ogrzewanie, śmieci.
podatki - brak informacjiLokal wyposażony w: system alarmowy. Drzwi, okna, rolety antywłamaniowe. Klimatyzacja.
Domofon / wideofon, monitoring / ochrona


Media - telewizja kablowa, prąd, gaz, internet, telefon, woda, ogrzewanie.

Dojazd asfaltowy. Parking
Lokalizacja oferty

Małgorzata Popławska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).