Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście

Warszawa, Śródmieście

Lokal - sprzedaż 3 250 000 PLN 8 530,18PLN/m 2
381 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Ścisłe Centrum. Lokal narożny usytuowany na parterze z dużymi witrynami. Wejscie główne oraz dwa inne które stważają możliwości nie tylko pod względem aranżacji ale i przeznaczenia. Obecnie jest prowadzona działalność gastronomiczna i handlowa. Parter z dużą salą z barem, zaplecze socjalne, kuchnia, a także mały wydzielony sklep. Piwnice ok 40 m2 .
Aktualna umowa najmu do 2022roku. W umowie najmu jest zapis mówiący że w przypadku sprzedaży lokalu nowy właścicel wstąpi w stosunek najmu. Okres wypowiedzenia 6 miesięcy. Czynsz administracyjny obejmuje media i jest refakturowany na najemcę.
Lokal z dużymi możliwościami jeżeli chodzi o przeznaczenie, można tam prowadzić różnoraką działalność bo ustuowanie jest znakomite pod względem lokalizacyjnym.
Oferta godna polecenia.

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).