Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów

Warszawa, Mokotów

Lokal - wynajem 23 000 PLN
m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Okazała willa w prestiżowej części strzeżonego osiedla graniczącego z linią brzegową stawu w parku Sieleckim. Okolica ul. Jazgarzewskiej. Wjazd przez portiernię z baramą strzeżoną, teren monitorowany całodobowo. Biuro o łącznej powierzchni całkowitej 480m2. Wygodny rozkład sprzyja pracy indywidualnej i zespołowej. Ergonomiczny rozkład wewnątrz pozwala na sprawną organizację struktury działalności. Budynek przystosowany technicznie do potrzeb biura, na wszystkich kondygnacjach pełne okablowanie strukturalne LAN i 220V.
Parter- hall przestronny dzielony recepcją stanowi idealną przestrzeń powitalną oraz daje możliwości sprawnej organizacji całego biura.
Open spece 73 m2 otwartej przestrzeni umożliwia zaaranżowanie kilkunastu stanowisk pracy. Duże okna z wyjściem na taras i bezpośrednim wyjściem do ogrodu a tam cisza i spokój.
1/2 Pietro - duża sala konferencyjna.
1 Piętro - Przestronna klatka schodowa prowadzi do 3 oddzielnych gabinetów.
Gabinet 1- okazały 33m2 i 20m taras z widokiem na ogród i staw Sielecki -.
Gabinet 2 - 25m2 również z wyjściem na taras.
Gabinet 3 - 21 m2.
Poddasze- ten poziom budynku z niesamowitym widokiem na panoramę Parku Sieleckiego stanowi oddzielną przestrzeń z wydzielonymi pomieszczeniami funkcyjnymi. Może pełnić funkcję apartamentu mieszkalnego jak i powierzchni wykorzystanej wielorako ( fitnes, stanowiska pracy biurowej lub inne). Otwarta przestrzeń 54m2 wysokości 3,5m, kuchnia w pełni wyposażona, gabinet - sypialnia, garderoba, łazienka.
Przyziemie widne wysokie z salą konferencyjną, pomieszczeniem gospodarczym, serwerownią i garażem.
Budynek ostatnio przeszedł kompleksowy remont powierzchni wewnętrznych.
Gotowy do wynajmu.
Zapraszam.

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).