Szczegóły oferty

Warszawa, Wawer, ul. Koryncka

Warszawa, Wawer, ul. Koryncka

Mieszkanie - sprzedaż 988 000 PLN 6 374,19PLN/m 2
155 m2  Pokoje: 4 2004 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Mieszkanie w budynku wielorodzinnym, parter. Ekspozycja południowo - zachodnia. Zagospodarowany, 150m ogródek, z efektownymi nasadzeniami.

Mieszkanie przestronne, rozkładowe, wysokie, usytuowane na jednym poziomie.
Składa się z przestronnego salonu -36m, jadalni i półotwartej kuchni połączonej ze schowkiem.
Trzy sypialnie, w tym główna z przestronną garderobą. Łazienka z wanną i druga mała dla gości. W przedpokoju duża garderoba i pralnia z kotłownią.
Na tym samym poziomie garaż z miejscem postojowym.
Z salonu poprzez duże okna wyjście na piękny ogródek.

Salon - 36,7m, jadalnia - 11m, kuchnia - 10m, pokój 15,5m + garderoba, , pokój 14,6m, pokój 9,0m, łazienka - 5,2m, wc - 1,5m, garaż 15,5m.

Mieszkanie zostało urządzone pod nadzorem architekta. Na podłodze drewno egzotyczne. Kuchnia wykonana na indywidualne zamówienie, podobnie jak wszelkie meble i garderoby. Przy podłodze wysokie cokoły. Wysokiej jakości drzwi wewnętrzne. Możliwa sprzedaż z wyposażeniem, poza przedmiotami osobistymi.


Ogród wykonany przez architekta krajobrazu. Regularnie pielęgnowany przez profesjonalną firmę. Podlewanie automatyczne. Taras zbudowany z wysokiej jakości desek, z drewna. Meble ogrodowe w części zostają. Wiosną i latem przebywanie śpiewają ptaki. Cisza, spokój i bezpieczeństwo.

Lokalizacja
Nieruchomość znajduje się w bardzo spokojnej części Wawra, Aninie Sadul, przy ulicy Korynckiej. Wygodna i szybka komunikacja samochodem do Wału Miedzeszyńskiego lub trasy siekierkowskiej, autobusem, kolejką miejską i pieszo, do centrum, i do okolicznych instytucji, sklepów, szkół, przedszkoli.

Małgorzata Popławska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).