Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, al. Jana Pawła II

Warszawa, Śródmieście, al. Jana Pawła II

Mieszkanie - sprzedaż 510 000 PLN 16 451,61PLN/m2
31 m2  Pokoje: 1 2002 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferuję do sprzedaży wyremontowane studio z przestronną garderobą w prestiżowej lokalizacji w apartamentowcu "Babka Tower" tuż przy centrum handlowym Arkadia. Mieszkanie przestronne, jasne, o powierzchni ok. 31 m2 , znajduje się na 6 piętrze z widokiem na zielone, ciche patio z kaskadą wodną i miejscem do odpoczynku projektu prestiżowej pracowni architektonicznej Jems Architect. Wysokość wszystkich pomieszczeń -- 2,7m.

Dostęp do budynku na kartę. Budynek posiada recepcję obsługi mieszkańców i gości. Całodobowa ochrona i monitoring.
Klatka schodowa i hall wykończone kamieniem.

Lokalizacja tuż przy stacji metro, tramwaje, autobusy, postój taksówek. Rewelacyjnie skomunikowane z resztą miasta, dobry dojazd do lotniska, Dworca Centralnego i pozostałych dzielnic z wykorzystaniem komunikacji miejskiej. W niewielkiej odległości (5 min) Stacja Metra Dworzec Gdański.

Pełna infrastruktura usługowo-handlowa, tarasy, restauracje, liczne sklepy, centra handlowe, poczta, przychodnie, apteki. Bardzo dobre zaplecze infrastruktury sportowej, basen, korty tenisowe, siłownia. W bliskiej okolicy Bulwary Wiślane, Stadion Polonia, Stare Miasto, Park Traugutta i Ogrody Krasińskich.
\Wysokość czynszu administracyjnego razem z Funduszem Remontowym wynosi ok 380 zł.

Wspaniała oferta , bardzo pol,ecam!!!!
Lokalizacja oferty

Teresa Gronet

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).