Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Esperanto

Warszawa, Wola, ul. Esperanto

Mieszkanie - sprzedaż 375 000 PLN 9 868,42PLN/m 2
38 m2  Pokoje: 2 1970 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Dwupokojowe mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym na bliskiej Woli, graniczące ze Śródmieściem.
Rozkładowe, z widną, oddzielną kuchnią, ostatnio cenioną po minionej erze kuchni otwartej i ciemnej. Co prawda z lat 70, gdzie mały metraż, bo 38 metrów, umiejętnie potrafili wykorzystać ówcześni architekci, wydzielając pokój dzienny i mimo parteru nawet z balkonem, sypialnię, łazienkę i przedpokój. Na podłogach stare, dobre parkiety. Do budowy w tym rejonie wykorzystano Ramę H, bez szczelin w suficie i ściany wypełniono pełną cegła. Taka technologia jak widać, posłuży jeszcze latami.
Wokół bloku odnowionego i ocieplonego, dużo zieleni i skwerów. Blisko szkoła, przedszkola, sklepy. Nieopodal przystanek na Anielewicza i 2 minuty drogi do tramwaju przy Jana Pawła II. Stąd juz blisko do Arkadii, jak i Klifu z drugiej strony.

Barbara Rawińska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).