Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Mordechaja Anielewicza

Warszawa, Śródmieście, ul. Mordechaja Anielewicza

Mieszkanie - sprzedaż 505 000 PLN 12 948,72PLN/m2
39 m2  Pokoje: 2 1968 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na ul. Anielewicza , na pograniczu Śródmieścia i Woli. Mieszkanie jest świeżo odremontowane, odmalowane, wydzielona została sypialnia zapewniająca prywatną przestrzeń. Kuchnia jest w anksie, w pełni umeblowana włącznie z działającym AGD (pralka znajduje się w kuchni). Łazienka oprócz wc i umywalki ma duży, wygodny prysznic. Z salonu jest wyjście na balkon. Do mieszkania przynależy piwnica 2 m². Drugie piętro w dziesięciopiętrowym budynku z ramy H.

Mieszkanie jest ciche, okna wychodzą na małe podwórko. Pod samym mieszkaniem jest osiedlowy sklepik spożywczy, 100 metrów dalej al. Jana Pawła II z liniami tramwajowymi i autobusowymi.

Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego.
Lokalizacja oferty

Teresa Gronet

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).