Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe, ul. Wojciecha Chrzanowskiego

Warszawa, Praga-Południe, ul. Wojciecha Chrzanowskiego

Mieszkanie - sprzedaż 590 000 PLN 13 461,10PLN/m2
43.83 m2  Pokoje: 2 2020 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferuję do zakupu atrakcyjnie mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem. Mieszkanie jest bardzo słoneczne z DUŻĄ loggia, która zapewnia mieszkańcom dodatkową przestrzeń.

Składa się z salonu otwartego na kuchnię, oddzielnej niezależnej sypialni, łazienki z kabiną prysznicową oraz przedpokoju. Niewątpliwą zaletą jest przestronna LOGGIA, do której możemy się dostać zarówno z salonu jak i z sypialni.

Bardzo duże okna w mieszkaniu zapewniają duży dostęp światła dziennego. Łazienka jest utrzymana w jasnych barwach, daje poczucie komfortu i przytulności.

Do lokalu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz duża komórka lokatorska (całość dodatkowo płatna 55 tys. zł).

Dzięki położonym tuż przy osiedlu przystankom tramwajowym oraz autobusowym, podróż do CENTRUM zajmuje nam około 15 min. Dla zmotoryzowanych na pewno istotną zaletą będzie bliskość Trasy Łazienkowskiej, która gwarantuje nam szybki i wygodny dojazd do każdej z dzielnic Warszawy. W zasięgu ręki mieszkańców jest bazarek, gdzie zawszę można zaopatrzyć w świeże produkty. W odległości 400 metrów od domu znajduje się zrewitalizowany Park J. Polińskiego, gdzie można poganiać za piłka nożna, zagrać w kosza, potrenować na siłowni plenerowej, pospacerować na świeżym powietrzu czy pobawić się z dzieckiem na placu zabaw.
Bardzo polecam tę ofertę młodym małżeństwom z małymi dziećmi, z uwagi na pobliskie nowe przedszkole. Dzieci korzystają z sąsiadującego boiska sportowego , a posiłki są przygotowywane na miejscu w przedszkolnej kuchni.
Lokalizacja oferty

Teresa Gronet

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).