Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Łowicka

Warszawa, Mokotów, ul. Łowicka

Mieszkanie - sprzedaż 860 000 PLN 19 111,11PLN/m2
45 m2  Pokoje: 2 2004 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Dwupokojowe studio usytuowane na 4 piętrze apartamentowca będącego częścią kameralnego zespołu 3 budynków wybudowanych w latach 2004-2009.

Mieszkanie bardzo ciche (2 linia zabudowy jednokierunkowej ul. Łowickiej), narożne.

Mimo niewielkiego metrażu jest przestronne (wysokość ścian 295 cm), dobrze zaprojektowane (salon z aneksem kuchennym ok. 22 m, sypialnia z garderobą ok. 11 m, łazienka ok. 5 m, hol). Na podłodze parkiet Doussie. Doskonale doświetlone - wysokie, drewniane okna, w salonie z unikalnym widokiem na starodrzew oraz panoramę Starego Mokotowa i Warszawy, w sypialni - na ogród i domy.
Z salonu wyjście na taras (6 m)

Budynek wykończony w wysokim standardzie, zadbany, z całodobową recepcją. Pomiędzy budynkami patio - pięknie zagospodarowany ogród z ławkami oraz kameralnym placem zabaw dla najmłodszych (w ustronnym miejscu).

Spokojne i miłe sąsiedztwo. Niski czynsz (ok. 460 zł z zaliczkami na wodę).

Doskonała lokalizacja - serce Starego Mokotowa z pięknymi, pełnymi zieleni, klimatycznymi uliczkami, parkami (m. in. Pole Mokotowskie, Park Dreszera) placami zabaw. Pełna infrastruktura - w odległości spaceru szpitale, przychodnie, liczne sklepy i restauracje, żłobki, przedszkola, szkoły wszystkim poziomów (w tym muzyczne, British School), uczelnie - SGH oraz Politechnika, WUM - 25 minut przez park. W bliskiej odległości domy kultury, teatry i studio koncertowe Polskiego Radia.
Lokalizacja oferty

Renata Burkacka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).