Szczegóły oferty

Warszawa, Żoliborz, ul. Braci Załuskich

Warszawa, Żoliborz, ul. Braci Załuskich

Mieszkanie - sprzedaż 600 000 PLN 12 765,96PLN/m2
47 m2  Pokoje: 3 1973 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Mieszkanie dla rodziny, świetne także jako zakup na inwestycję. Przy niewielkim nakładzie postawienia ścianki działowej między kuchnią, a pokojem, można zrobić trzy odrębne pokoje.
7 piętro z 10
…………
Mieszkanie do generalnego remontu usytuowane przy ulicy Braci Załuskich. Ciekawy układ pomieszczeń. Dwustronne, pięknie doświetlone.
Salon - ekspozycja południowo – zachodnia, z małym balkonem na południe.
Sypialnia – ekspozycja południowa.
Widna kuchnia z oknami na zachód - częściowo otwarta na jadalnię, która może także pełnić funkcję kolejnej sypialni po postawieniu ścianki działowej (są drzwi do przedpokoju).
Łazienka zgrabna, mieści się wanna.
Przedpokój z dużą szafą wnękową.
Okna PCV, na podłogach mozaika.
Do lokalu przynależy piwnica.
Instalacje w budynku po wymianie, nowe windy, budynek zadbany, w dobrym stanie technicznym. Czynsz ok. 700zł. Spółdzielnia WSM Żoliborz.
Pełna własność. Grunty uregulowane. Nieruchomość może być kredytowana.

Tuż obok strzeżony, społeczny parking z możliwością wynajmu miejsca lub miejsca do parkowania na ulicy.
Świetna infrastruktura. Komunikacja miejska: metro Marymont w odległości 7-10 minut spacerem, podobnie linie tramwajowe i autobusowe (ul. Broniewskiego, Popiełuszki, Armii Krajowej). Około kilometra do wjazdu na trasę S8, która gwarantuje szybki wyjazd z Warszawy.
Bliziutko do parków : Sady Żoliborskie, Kaskada i Olszyna, gdzie można spacerować i czynnie spędzać czas jeżdżąc na rowerze i podziwiać piękno przyrody i zabytków, a dzieci mogą bawić się na placu zabaw.
Park Olszyna to zespół przyrodniczo-krajobrazowy, który poza ścieżkami spacerowymi, placem zabaw i specjalnym terenem sportowym, wyróżnia się robiącym niesamowite wrażenie podwieszanym deptakiem z drewna.
W okolicy dwa licea ogólnokształcące, szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy spożywcze, CH Westfield Arkadia, banki, apteki, Teatr Komedia -ok. 800m , kościół, Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej.
SERDECZNIE POLECAM
Lokalizacja oferty

Małgorzata Popławska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).