Szczegóły oferty

Warszawa, Białołęka, ul. Pomorska

Warszawa, Białołęka, ul. Pomorska

Mieszkanie - sprzedaż 545 000 PLN 11 111,11PLN/m2
49.05 m2  Pokoje: 2 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem w jednej z ładniejszych części Tarchomina. W jego skład wchodzi przedpokój, łazienka z wc, sypialnia, salon z balkonem, oraz kuchnia. Kuchnia w pełni wyposażona, nowa lodówka oraz zmywarka.
Osiedle strzeżone,położone tuż za Ratuszem Białołęka, w otoczeniu lasku oraz ogródków działkowych !!W najbliższej okolicy: urząd, Żabka, stomatolog, przychodnia, szkoła z przedszkolem, kościół. Blisko do Galerii Północnej oraz Carrefour, ciągu komunikacyjnego Modlińska, tramwaju łączącego z metrem.Moźliwość za dodatkową opłatą zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym za 26 000 zł. Mieszkanie do przejęcia od zaraz bez oczekiwania na wyprowadzkę właścicieli !
Lokalizacja oferty

Katarzyna Kąkolewska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).