Szczegóły oferty

Warszawa, Bielany, ul. Włodzimierza Perzyńskiego

Warszawa, Bielany, ul. Włodzimierza Perzyńskiego

Mieszkanie - sprzedaż 520 000 PLN 9 541,28PLN/m2
54.5 m2  Pokoje: 3 1970 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Położenie w świetnej okolicy Bielan. Park Herberta tuż obok, dużo zieleni, terenów rekreacyjnych i placów zabaw. Obok szkoła i pełna infrastruktura. Jeden przystanek autobusowy do metra Stare Bielany. Blok z ładną elewacją i nowym wejściem z przyjazdnym podjazdem. Windy wymienione, klatki przed remontem. Wymienione instalacje hyddrauliczne. Zarzadza prężna wpólnota.
Mieszkanie rozkładowe do remontu. Wymienione jedynie okna na PCV. Posiada potencjał aranżacyjny ze zwględu na swój świetny uklad. Mieszkanie widne narożne.
Oferta godna polecenia.
Lokalizacja oferty

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).