Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Podchorążych

Warszawa, Mokotów, ul. Podchorążych

Mieszkanie - sprzedaż 687 000 PLN 11 979,08PLN/m2
57.35 m2  Pokoje: 2 1938 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Bardzo ciekawe, funkcjonale i rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji blisko Łazienek Królewskich. Z dobrym dojazdem do Centrum, pomiędzy Gagarina, a Sobieskiego.
Dwa duże pokoje od płd-zach. strony z balkonem. Kuchnia duża z oknem, strona płn-wschodnia. Mieszkanie remontowane w 2012r. wymieniono wszystkie instalacje wodne i kanalizacyjne. Przy 15m. kuchni przerobione na trzy pokoje z aneksem
Cała kamienica odnowiona, docieplona z nową elewacją wykonaną w 2016r. Klatki schodowe remontowane w 2014r, z nowym gresem na schodach, malowaniem ścian. Podwórko zadbane, brama z domofonem.
Wysokość pomieszczeń prawie 3m.
Jeden z lepszych punktów komunikacyjnych ze względu na szkoły, przedszkola, sklepy, wszelkie usługi, a przede wszystkim Park.

Możliwość przebudowy i zmiany aranżacji praktycznie dowolnie, w zależności od potrzeb oraz gustu przyszłego Właściciela.

Mieszkanie doskonałe również jako inwestycja – natychmiastowy wynajem.
Lokalizacja oferty

Barbara Rawińska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).