Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Mokotowska

Warszawa, Śródmieście, ul. Mokotowska

Mieszkanie - sprzedaż 850 000 PLN 14 166,67PLN/m 2
60 m2  Pokoje: 2 1907 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Komfortowe, urokliwe mieszkanie na jednej z najmodniejszych ulic historycznej i współczesnej Warszawy - ul. Mokotowskiej.
Doskonała lokalizacja: 100 m od Pl. Zbawiciela i 50 m stacji Metro Politechnika.
Bardzo blisko do modnych restauracji i klubów na pl. Zbawiciela oraz Parku Pole Mokotowskie. Ponadto wokół mnóstwo sklepów spożywczych, stacja benzynowa, apteki, szkoła, przedszkole, poczta, luksusowe butiki i inne.

Informacje o mieszkaniu:
Wysoki standard wyposażenia.
Bardzo komfortowe i ciche mieszkanie (z pięknym i cichym podwórkiem - zamkniętym stylową, oryginalną bramą z domofonem). 2 duże pokoje: salon z otwartą kuchnią z barkiem i bardzo cichymi, nowymi sprzętami AGD, ok. 25 m2.
Sypialnia z łóżkiem-antresolą i ogromną szafą wnękową; ok. 20 m2.; bardzo wysokie sufity (ok. 3,3 m) dają poczucie dużej przestrzeni.
Łazienka z 2 umywalkami, toaletą oraz wanną połączoną z kabiną prysznicową (deszczownica). Łazienka z dużym oknem na podwórze.

Polecam!!

Anna Wróbel

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).