Szczegóły oferty

Warszawa, Bielany, ul. Podleśna

Warszawa, Bielany, ul. Podleśna

Mieszkanie - sprzedaż 650 000 PLN 10 517,80PLN/m2
61.8 m2  Pokoje: 3 1968 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Mieszkanie do generalnego remontu. Pokoje z ekspozycją południowo-wschodnią. Mieszkanie z potencjałem, na podłodze parkiet dębowy nie cyklinowany, do wykorzystania. Duży pokój 22m2 z kratką balkonową, możliwość zrobienia otwartej kuchni na pokój, kuchnia posiada drzwi wejściowe na przedpokój jak i do pokoju. Drugi pokój sypialnia bądź gabinet ok. 8 m2, na końcu korytarza jest trzeci pokój ok. 17m2 z garderobą oraz kratką balkonową. Czynsz administracyjny ok. 615zł z zaliczką na wodę na 1 osobę. Mieszkanie własnościowe bez KW z możliwością założenia przy akcie notarialnym, jeden właściciel. Finalizacja zakupu ze względów podatkowych w styczniu 2022.

Budynek w dobrym stanie technicznym: po wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, pionów gazowych, budynek po generalnym remoncie, czysty i zadbany. Ogrodzone osiedle z parkingiem dla mieszkańców. Miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój w otoczeniu zieleni, rezerwat przyrody - Las Bielański, dogodna komunikacja miejska -3 minuty spaceru do linii tramwajowych i autobusowych, 7 minut pieszo do stacji metra Słodowiec.
Lokalizacja oferty

Agata Krakowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).