Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Północ, ul. Wileńska

Warszawa, Praga-Północ, ul. Wileńska

Mieszkanie - sprzedaż 820 000 PLN 13 225,81PLN/m2
62 m2  Pokoje: 3 2020 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Świetna lokalizacja 5 min pieszo do metra Wileńska! Pełna infrastruktura : sklepiki, punkty usługowe, salony odnowy biologicznej.
Budynek apartamentowiec z lokalami usługowymi w części frontowej budynku .Klatki schodowe i części wspólne budynku wykończone w bardzo wysokim standardzie! Inwestycja Wileńska Express, realizowana przez bardzo solidnego dewelopera .Mieszkanie do własnej aranżacji , o bardzo ciekawym rozkładzie .Pokoje ustawne w kwadracie ,pokój duży z otwartą kuchnią w aneksie z balkonem. Jedna z sypialni z balonikiem francuskim
Łazienka 4,86 m2,oddzielne W-C z możliwością podłączenia pralki .Lokal w całości bardzo dobrze doświetlony. Strona świata płd/zach. Garaż do wynajmu opcjonalne. Sprzedaż jako rynek wtórny!
Lokalizacja oferty

Katarzyna Kąkolewska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).