Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Zgoda

Warszawa, Śródmieście, ul. Zgoda

Mieszkanie - sprzedaż 1 000 050 PLN 15 175,27PLN/m2
65.9 m2  Pokoje: 2 1900 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Kamienica z 1910 roku, przetrwała II Wojnę Światową, nie ucierpiała w czasie bombardowań ulicy w 1939, nie zniszczyły jej również działania zbrojne podczas Powstania Warszawskiego. W czasach powojennych z godnie z polityka władz PRL zbito detale architektoniczne, zaś fasadę otynkowano na gładko. Dziś nieliczne detale są widoczne w przejeździe bramy. Kamienica w tym roku będzie przechodziła remont klatki i fasady wewnątrz podwórka, wymiana windy. Bardzo prężnie działąjąca wspólnota.
Mieszkanie do remontu z potencjałem. Dwa pokoje, z oddzielną widną kuchnią ok. 15m2. Duży pokój widny, słoneczny ok. 25m2 z balkonem na ulicę ekspozycja zachodnia, oryginalne sztukaterie na suficie, sypialnia ok. 16m2 na wewnętrzne podwórko, łazienka z kabiną prysznicową, duży przedpokój, wnęka, pawlacz. Okna plastikowe, wymienione instalacje wodno-kanalizacyjne, instacja gazowa, co. Czynsz administracyjny 600zł.

Zapraszam na prezntancję w dogodnym dla Państwa terminie.
Lokalizacja oferty

Agata Krakowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).