Szczegóły oferty

Warszawa, Ochota, ul. Grójecka

Warszawa, Ochota, ul. Grójecka

Mieszkanie - sprzedaż 799 000 PLN 10 376,62PLN/m 2
77 m2  Pokoje: 3 1938 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
W pobliżu Placu Narutowicza. Zabytkowa kamienica, zachowana w b. dobrym stanie (świeżo wyremontowane balkony, dach, elewacja, w najbliższych planach remont klatki schodowej)
Budynek na tle innych wyróżnia się klimatycznym, historycznym charakterem.
Mieszkanie jest dwustronne i tylko jedno okno z jednej z sypialni wychodzi na ulicę, pozostałe na cichy, wewnętrzny dziedziniec.
Zgodnie z zapisem w KW mieszkanie liczy 77m2w, składa się z trzech oddzielnych pokoi oraz kuchni. Łazienki i osobnego WC.
Wnętrza są przestronne i jasne. Duże okna zapewniają stały dostęp do światła słonecznego. Zaletą lokalu jest także jego wysokość, wynosząca 3,05m. Mieszkanie po remoncie w 2017 roku.
Do mieszkania przynależy duża piwnica.
Czynsz wynosi 950 zł/m-c ale dla 5 osób!!
ZAPRASZAM

Renata Burkacka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).