Szczegóły oferty

Warszawa, Ursynów, ul. Xawerego Dunikowskiego

Warszawa, Ursynów, ul. Xawerego Dunikowskiego

Mieszkanie - sprzedaż 1 350 000 PLN 14 835,16PLN/m2
91 m2  Pokoje: 4 2022 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Nowe wybudowane i odebrane I Natychmiastowa dostępność dla nabywcy

Rozkładowe 91-metrowie, czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim – do własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią w aneksie (ok 36m2), trzech sypialni (ok. 15m2, 10m2 i 13m2), obszernego przedpokoju, łazienki, oddzielnego WC oraz loggii.
Mieszkanie dobre dla rodzin z dziećmi m.in. z uwagi na dostępność w okolicy placów zabaw, przedszkoli i szkół.


Zalety oferty:
Poszukiwana lokalizacja,
Nowe budownictwo,
Możliwość przeplanowania mieszkania wg własnych potrzeb,
Mieszkanie trójstronne – sypialnie od północy, część dzienna od południa,
Wysokie piętro – panoramiczny widok,
Prywatne miejsca parkingowe pod budynkiem.

Nowoczesna, przemyślana w każdym szczególe inwestycja w zielonej części Ursynowa nieopodal Pasażu Ursynowskiego oraz stacji Metra Stokłosy. Budynek powstał z myślą o potrzebach wymagających osób.

Lokalizacja:
W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa Ursynowa Północnego. Budynek znajduje się ok. 600 metrów od stacji metra, dojazd do centrum zajmuje ok. 20 min. W pobliżu zjazd na Południową Obwodnicę Warszawy, z której pomocą zmotoryzowane osoby mają szybki dostęp do innych dzielnic Warszawy. Dodatkowo – szybki dojazd do lotniska.

Wraz z mieszkaniem sprzedawane są położone obok siebie dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz ok. 12m2 komórka lokatorska w cenie łącznej 100000 zł. (zakup obligatoryjny).

Forma sprzedaży – cesja.

We speak English / говоримо українською / говорим по-русски

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Igor Goliński

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).