Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Franciszka Salezego Jezierskiego

Warszawa, Śródmieście, ul. Franciszka Salezego Jezierskiego

Mieszkanie - wynajem 3 600 PLN 36PLN/m 2
100 m2  Pokoje: 4 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
***KLIMATYCZNE POWIŚLE***TRZY POKOJE PLUS KUCHNIA I JADALNIA ***ŚWIETNA LOKALIZACJA I DOGODNA KOMUNIKACJA***BLISKO SEJMU***
Mieszkanie całkowicie umeblowane. Salon - 35m, jadalnia 15m otwarta na salon (można zaaranżować gabinet do pracy). Kuchnia widna, częściowo otwarta na salon, wyposażona. Łazienka 6m z wanną, wc 3m z kabiną prysznicową. Sypialnie 17m i 13m.
Meble - skórzany wypoczynek - kanapa i 2 fotele, komoda, witryna, ława, stolik , telewizor, stół i 6 krzeseł, pełne wyposażenie kuchni, łoże małżeńskie, dwie szafy i kanapa - widoczne na zdjęciach.

Winda z poziomu garażu, osiedle strzeżone, miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie 400 zł/m-c, płatne dodatkowo. Możliwość wynajmu bez garażu.

Media - TV kablowa i energia elektryczna płatne dodatkowo. Pozostałe media w cenie, woda i co płatne tylko w przypadku ponadnormatywnego zużycia.

Budynek z portiernią, doskonałe położony pod względem komunikacyjnym, handlowo - usługowym jak i kulturalno - oświatowym. Tuż obok klimatyczna ulica Rozbrat z urokliwymi kafejkami. Niepowtarzalny klimat Powiśla. Nieopodal Park Marszałka Rydza Śmigłego i Łazienki Królewskie, które dzięki swoim wybitnym walorom kompozycyjnym stanowią jeden z najpiękniejszych parków w Polsce.
Bliskość centrum stolicy zapewnia idealne warunki dla życia kulturalnego. Kina, teatry, w centrum miasta, restauracje oraz inne obiekty użyteczności publicznej w niedużej odległości.
Zapraszam na prezentację, zdjęcia nie oddają uroku tego mieszkania. To oferta dla tych, którzy cenią sobie komfort, wygodę i bezpieczeństwo, a jednocześnie pragną mieszkać w miejscu oddalonym o kilka kroków od centrum miasta, z doskonałą komunikacją i bogatą infrastrukturą, a jednocześnie z dostępem do terenów zielonych.
Lokalizacja oferty

Małgorzata Popławska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).