Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, Okopowa

Warszawa, Wola, Okopowa

Mieszkanie - wynajem 3 500 PLN 64,81PLN/m 2
54 m2  Pokoje: 3 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Elegancki lokal biurowy wykończony wysokiej jakości materiałami, zaprojekotwany bardzo precyzyjnie wykorzystując powierzchnię lokalu do wygodnego funkcjonowania różnorakiej działalności (kancelaria, logistyka itp). Po gruntownym remoncie, nie wymaga nakładów, lokal wyposażony i umeblowany estetycznie i wygodnie. Powierzchnia podzielona na salę konferencyjną z wyjściem na loggię i balkon, gabinet nr.1 i nr. 2, sekretariat oraz część socjalną składającą się z aneksu kuchennego i WC.
Loggia o powierzchnii 10 m może służyć jako miejsce wypoczynkowe ze stolikiem kawowym i fotelami a także balkon 9 m. W każdym pomieszczeniu zamontowane drewniane dzrzwi na zamównienie oraz wysokiej jakości okna dżwiękoszczelne. Okna wychodzą na ul. Okopową, więc będa dobrym miejscem na reklamę.
Lokalizacja jest dużym atutem, dobrze skomunikowane miejsce z każdą częścią miasta. Tramwaje, autobusy a do metra Dworzec Gdański dojazd zajmuje kilka minut. Przed budynkiem wygodny parking, sąsiedztwo CH KLIF ze sklepami i częścią gastronomiczną jest też sporym atutem . Wewnątrz osiedla znajduje się piękne patio przeznaczone jedynie dla mieszkańców, gdzie można odpocząć wśród zieleni.
Biuro dostępne od zaraz, gotowe do wprowadzenia.
Cena najmu obejmuje 1 miejsce postojowe w garażu.
Zapraszam serdecznie bo oferta godna polecenia.
Lokalizacja oferty

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).