Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Wolfganga Amadeusza Mozarta

Warszawa, Mokotów, ul. Wolfganga Amadeusza Mozarta

Mieszkanie - wynajem 4 200 PLN 75PLN/m2
56 m2  Pokoje: 3 1978 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Mokotów - Metro Służew - ul. Mozarta.

Mieszkanie 3 pokojowe - 56m2, znajduje się na 1 piętrze w 10-cio piętrowym bloku Budynek jest po termomodernizacji, wymianie wind oraz remoncie klatek schodowych, wybudowany w technologii Rama H.
Trzy oddzielne pokoje ( 8m2, 12m2, 17m2). Oddzielna, widna kuchnia (6m2). Łazienka z wanną. Oddzielne WC. Balkon. Mieszkanie odświeżone w 2021 r.
Mieszkanie jest nieumeblowane. W przedpokoju oraz w jednym z pokoi jest duża wnękowa szafa. Kuchnia urządzona i wyposażona.
Media miejskie. Winda.
W sąsiedztwie znajdują się: zielone tereny spacerowe Dolinki Służewieckiej oraz wzdłuż Potoku Służewieckiego, liczne sklepy, CH LAND, Galeria Mokotów, bazarek, kampus Uniwersytetu Warszawskiego (wydział Zarządzania), kampus SGGW, uczelnia wyższa Łazarskiego , 2 publiczne szkoły podstawowe i jedna społeczna, przedszkola i place zabaw, ośrodek sportu i rekreacji Mokotów z krytym basenem, dom kultury Kadr, oraz dzielnica biznesowa „Mordor”, Instytut Fizyki PAN,
Ta lokalizacja ma oskonałe możliwości komunikacyjne dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu przystanków autobusowych, bliskości linii tramwajowych oraz metra.

Po stronie najemcy opłaty licznikowe. Wymagana kaucja w wysokości jednego czynszu.
Mieszkanie świeżo odmalowane. Oferta godna polecenia. Zapraszam do oglądania.
Lokalizacja oferty

Daniel Olejnik

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).