Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe, ul. Łukowska

Warszawa, Praga-Południe, ul. Łukowska

Mieszkanie - wynajem 2 700 PLN 42,86PLN/m2
63 m2  Pokoje: 3 1988 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Umowa w formie NAJMU OKAZJONALNEGO na czas określony minimum rok. Bez zwierząt.

Budynek położony w super lokalizacji pod względem komunikacji. Mieszkanie bardzo ciche z przestrzenią za oknem.

Duży pokój 25m2 z balkonem 5m2, pokój 12m2, 10m2, pokoje ustawne. Oddzielna kuchnia wyposażona w nowe meble, kuchenkę gazową, lodówkę. Mieszkanie po remoncie, wycyklinowany parkiet, w trakcie umeblowania, w dużym pokoje będzie kanapa narożna w pozostałych rozkładane kanapy.
Budynek po remoncie, siedmiopiętrowy czysta zadbana klatka. Parking pod budynkiem.
Czynsz najmu 2700zł/mc +300zł media ( woda+energia+gaz+wywóz nieczystości w zależności zamieszkałych osób). Kaucja jednomiesięczna 3000zł


W pobliżu bazar Pl. Szembeka, Kościół, przychodnie zdrowia, Park Znicza i jeziorko Balaton, ścieżka rowerowa nad Wisłą, Promenada wszystko w zasięgu ręki.
Zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Agata Krakowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).