Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Jadźwingów

Warszawa, Mokotów, ul. Jadźwingów

Mieszkanie - wynajem 3 000 PLN
64 m2  Pokoje: 3 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Mieszkanie 64 m2, trzy oddzielne pokoje , zamknięta kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona ( umywalka, szafki kuchenne, lodówka + zamrażarka, zmywarka, kuchenka gazowa + piekarnik oraz okap). W mieszkaniu znajduje się łazienka i oddzielna toaleta. W łazience jest pralka, umywalka oraz wanna.
Osiedle, w którym znajduje się mieszkanie jest ogrodzone. W okolicy znajdują się przystanki autobusów : 138,174,193, N36. W okolicy są także: pizzeria DeGrasso, sklepy spożywcze, apteki i poradnie lekarskie oraz mnóstwo restauracji w odległości 500 metrów.W odległości 1,4 km jest Galeria Handlowa Mokotów. 2km jest Metro "Służew".

Kaucja 3 tys. zł a opłaty licznikowe płatne dodatkowo.

Agnieszka Wąsowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).